Ana Sayfa güneş enerjisi Uygulamalı güneş enerjisi eğitim fiyatları

İlgili İçerikler

Uygulamalı güneş enerjisi eğitim fiyatları

Güneş enerjisinden elektrik üretimi içinde bulunduğumuz 2020 yılı içerisinde ağırlıklı olarak endüstriyel çatı olarak adlandırılan yerlere odaklanıyor olacak. Öte yandan küçük işletmelerin çatıları da aslında güneş enerjisi için başlanmamış çok büyük bir potansiyeldir. Kaldı ki daha apartman çatıları ve müstakil evlerin çatılarına güneş enerjisi kurulumu yine çok büyük ve başlanmamış bir pazardır. Kişiye özel uygulamalı eğitimlerimiz ile sizleri bu sektöre hazırlıyoruz. Sadece solar kurulum olarak düşünmeyin, alternatif ve kazanç sağlayıcı fikirler ile farklı bakış açıları kazandırmaya çalışıyoruz. Güneş enerjisi konusunda ister amatör olarak küçük bir uygulama yapın ( karavan için güneş enerjisi veya tekne için güneş enerjisi ) ister daha büyük uygulamalar .. İster satış elemanı olmak veya kurulum yapmak .. isterseniz de mühendislik firmanızın solar sektörüne girmesi için farklı içeriklerle herkese yenilenebilir enerjiyi anlatıyoruz. Uygulamalı güneş enerjisi eğitim ve fiyatları ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Kişiye veya kurumlara özel güneş enerjisi eğitim nedir ?

Sizin istediğiniz zamanda , Sadece size , ihtiyacınız olan içerik ile , gerçek bir sistem üzerinden anlatım ve uygulamalı güneş enerjisi eğitimi gerçekleştirilir. Bence en önemli nokta Eğitim sonrasında da iletişimi devam ettiriyoruz, takıldığınız noktaları arayıp, mail atıp sorabiliyorsunuz. Bu yüzden eğitim hangi tarihlerde var sorusu tarihe karışır 😊 Farklı kişi veya kurumlar için birkaç paket oluşturduk. Size en uygun olanı birlikte belirleyebiliriz.

güneş enerjisi eğitim paketleri ve güneş enerjisi eğitim fiyatları

“SADE” güneş enerji eğitim paketi

Adından da anlaşılabileceği gibi sade vatandaş için tasarlanmış bir eğitimdir. Özellikle dağ evi , tekne veya karavan için güneş enerji sistemi kurmak isteyen ancak aklında çok sorular olanlar içindir. Bu eğitimde projenizi birlikte olgunlaştırıp birlikte doğru tercihleri yapıyoruz. Bu eğitime özel olarak ; tasarım sonrası ürünlerin bizden alınması halinde eğitim ücreti indirim olarak fiyattan düşülmektedir. Kurs süresi 3-5 saattir solar eğitim fiyatı 1000 TL + KDV dir.

“PRO” güneş enerjisi eğitim paketi

Sade içeriğine ek olarak  + Proje tasarımı konusunda daha fazla hesap yapabilme , sahada yapılan işin doğruluğunun kontrolü , ürün seçimi ( bir çok panel ve inverter çeşidi arasından proje için en doğru olanı belirlemek) akülü ve aküsüz güneş enerji sistemleri tasarlamak , izleme sistemlerini öğrenmek  ve eğitim sonrası takıldığınız noktaları her zaman arayıp sorabileceğiniz bir destek hattına sahip olmanız. Fiziki katılım gerektiren Kurs süresi 1 gün dür. Fiyatı 800$ + KDV dir. ( saatler esnektir ne zaman başlayıp bitebilir siz belirlersiniz , aklınızdaki sorular bitene kadar kurs devam eder )

“BUSINESS” güneş enerjisi eğitim paketi

Pro içeriğine ek olarak  +çatı kurulum aşamaları , kurulum malzemelerini tanımak , uygulamada dikkat edilmesi gerekenler , tasarım ipuçları , güneş enerjisi ürün satış eğitimi , detaylı on-grid ve off-grid güneş enerji sistemleri hesaplamak , çözüm ortağı şeklinde çalışma imkanı ve eğitim sonrası takıldığınız noktaları her zaman arayıp sorabileceğiniz bir destek hattına sahip olmanız. Fiziki katılım gerektiren Kurs süresi 2 gün dür. Fiyatı 1250$ + KDV dir

“PREMIUM” güneş enerjisi eğitim paketi

Business paketine ek olarak proje hazırlama , evrak süreçleri , teknik şartname hazırlamak , Enerji yönetim uygulamaları gibi mühendislik firmaları için güneş enerji eğitimidir. Fiziki katılım gerektiren Kurs süresi 3 gün dür. Fiyatı 3000$ + KDV dir.  Bu eğitim aynı zamanda birlikte çalışabileceğimiz ülke gelinde olabilecek bir partnerlik programıdır.

Güneş enerjisi eğitim fiyatları

Kişiye veya kurulumlar özel verdiğimiz fiyatlar sadece 1-2-3 günlük eğitimler olarak değerlendirilmemelidir. Hiçbir kurs size %100 öğretemeyecektir. Diğer taraftan zaman kıymetli sizleri 10 Gün 20 Gün 1 Ay burada tutmamızda doğru değil. Bizim Çözümümüz sürekli destek hattımızın olmasıdır. Mutlaka kurs sonrası aklınıza takılanlar olacaktır. Veya müşteri adaylarınızın size sorduğu sorulara net cevap veremediğinizde, yeni ürünler görüp merak ettiğinizde.. vb.. 

Eğitim fiyatlarının içerisinde Havaalanı transferleri , yeme , içme , konaklama tamamen technicall yenilenebilir enerji tarafından karşılanacaktır. Acaba nerede kalacağım , yemek için ulaşım için ne kadar ekstra masraf çıkacak diye düşünmeyin …

Detaylı bilgi için  :   https://www.technicall.com.tr/yenilenebilir-enerji-teknik-egitimleri/

Fiyat noktasında temel bilgilere ihtiyacınız olduğunda sade vatandaş eğitimimiz sizleri destekleyecektir. Diğer Eğitimlerimiz fiyat olarak ve içerik olarak ta daha profesyoneldir.

Güneş enerjisi eğitim özetle

Bu konuyu herkesin ihtiyaçlarına yönelik , uygulama ağırlıklı ve gerçek bir çatı uygulaması üzerinden anlatıyoruz. Sizin Belirlediğiniz tarihte.. Bu eğitimler aramızdaki iletişimin başlangıcıdır. Eğitim sonrası da iletişimde kalabiliyor olmak , sizin kendinizi sektörde yalnız hissetmemeniz , nereden ürün alınır , ne nedir ? gibi başlangıçta sizi zorlayacak süreçleri birlikte aşabiliyoruz.. Güneş enerjisi eğitimi önemlidir. Bizden veya başka bir kurumdan almanız farketmez yeter ki eğitim alın … Bu konuda daha önce yazdığımız ve güneş enerjisi sertifika kurs eğitim fiyatları yazımızı da okuyabilirsiniz (  http://www.keremcilli.com/gunes-enerjisi-kurs-sertifika-program-fiyatlari/  )

Güneş enerjisi eğitimlerini arzu ederseniz sizin firmanıza gelip orada da anlatabiliriz.

güneş enerji eğitim tanıtımı 2020 yılı

2 YORUMLAR

  1. Selam,biz bu sektörde iş yapmak isteyen bir elektrik taahhüt firmasıyız.ilgili Personellerimizin bu premium eğitimi almasını planlıyoruz,firmamızda bu eğitim verilmesi durumunda bize maliyet ne olacaktır.yada premium eğitim alınması durumunda her personel için bu ücret ödenmek zorundamıdır.(tahmini olarak 3-4 kişi planlanmaktadır.)

    • Merhaba Ertan Bey , ilginiz için teşekkür ederim .. Katılımcı sayısının artması sizin için avantajlı olacaktır,özel fiyatlar verebiliyoruz. Orada yazan rakamlar 1 e 1 eğitim fiyatıdır. bu konuda kişi sayısı netleştiğinde bizimle iletişim kurabilirsiniz. 0850 888 8 222 veya 0544 838 8 222 ile iletişim kurabilirsiniz.. mail ile iletişim için destek@technicall.com.tr adresimizi kullanabilirsiniz.. saygılarımla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yeni Makaleler