Kerem çilli Bana Ulaşın

Kerem Çilli bana ulaşın sayfası artık daha hızlı cevaplamalar için youtube kanalımızın içindeki video altına yorum olarak yazabilirsiniz youtube kanalımız technicall_tr için tıklayınız Lütfen sorularınızı youtube üzerinden yazmanızı rica ederim. Teknik bir problem yaşıyorsanız satın aldığınız firma ile görüşmenizi öneririm. Herhangi bir konuda ücretsiz problem çözümü gibi bir hizmet artık veremiyorum . çok fazla telefon mesaj ve e-posta alıyorum , ilginiz için teşekkür ederim ancak öte yandan da şirketimi ayakta tutmak ve para kazanmak zorunda olduğumu da düşünmenizi rica ederim.

ücretsiz eğitim setimizi izleyebilirsiniz https://www.udemy.com/course/solar-enerji-temel-egitimi/

şunu kesinlikle söyleyebilirim ki soracağınız soruların büyük bir kısmını videolarla youtube kanalım technicall_tr de açıkladığıma eminim.. Bir projeniz var ise süreçlerin tamamında sizi koruyucu bir rol üstlenebiliyoruz. Çalışma şeklimiz ile ilgili bizlerle iletişime geçiniz. 

Güneş enerjisi konusunda yaptığımız en temel iş profesyonel uygulamalı eğitimler vermek ve küçük , büyük tüm ölçeklerde güneş enerjisi kurulumu konusunun tüm süreçleri için teknik danışmanlık yapmaktır. Şirket sayfamı inceleyebilirsiniz. https://www.technicall.com.tr/

100 e yakın makale ile blog sayfamız ciddi bir bilgi kaynağı olma yolunda ilerliyor.ilginiz için teşekkür ederim

kerem çilli