Ana Sayfagüneş enerjisiGüneş enerjisi ve elektrikli araçlar

İlgili İçerikler

Güneş enerjisi ve elektrikli araçlar

Bildiginiz gibi kanalımızda uzun süredir sadece güneş enerjisi özelinde makale ve videolar paylaşıyordum. Artık güneş enerjisinin yanı sıra elektrikli araçlar, şarj istasyonları güneş enerjisi ve elektrikli araçlar konularını bir bütün olarak ele alacağım. Endüstriyel ve küçük çatı ges olarak adlandırılan güneş enerjisi içeriklerimiz yine devam edecek. Bu konuda TEHAD (Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği) kurucusu Sn. Berkan BAYRAM Bey ile keyifli bir video hazırlayarak başlamak istedim.Bence güzel de bir içerik oldu. Genel olarak konuştuğumuz başlıklar; Tehad’ın elektrikli araçlarla ilgili eğitimleri, yerli elektrikli aracımız TOGG’un elektrikli araç piyasasını nasıl etkileyeceği, yakın gelecekteki evimiz ve arabamız , tüm markaların elektrikli araçlarının neden ülkemizde olmadığı , enerjinin ve alanların verimli kullanımı , hızlı şarj istasyonları, temiz enerji kaynaklarının araç şarj konusundaki yeri ve önemi konularına değindiğimiz ilk güneş enerjisi ve elektrikli araç videomuzu mutlaka izlemenizi öneririm.

temiz enerji kaynaklarından üretilen enerji ile elektrikli aracımızı şarj etmek

Elektrikli araçların temiz enerji ile şarj edilmesi

Elektrikli araçların şarj edilmesi için çeşitli yollar bulunmaktadır; farklı güçlerde araç şarj istasyonları veya araç ile birlikte gelen evimizin prizine takabileceğimiz şarj aparatı olabilir. Peki şarj ettiğimiz enerjinin kaynağı neresi? Çevre dostu olarak adlandırdığımız tamamen elektrikli araçların yine çevre dostu kaynaklardan üretilen enerji ile şarj edilmesi olabilecek en güzel senaryodur. Bu sebeple güneş enerjisi rüzgar enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynaklarını elektrikli araçlar konusuyla bir bütün olarak düşünmek gerektiğinin kanaatindeyim.

Lafı fazla uzatmadan sizi videomuzla baş başa bırakmak isterim. Elektrikli araçlar ve güneş enerjisi ile ilgili dolu dolu içerikler sizlere sunuyor olacağız. Katkılarından ötürü TEHAD kurucusu Berkan BAYRAM Bey’e teşekkür ederim.

Güneş enerjisi ve elektrikli araçlar

Artık youtube kanalımızda güneş enerjisinin yanı sıra elektrikli araç videolarını da bulabileceksiniz. https://www.youtube.com/c/technicall_tr

2 YORUMLAR

    • youtube kanalımız technicall_tr 100 e yakın videomuz bulunuyor güneş enerjisi konusunda video izleyerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Blog sayfamızda da geriye doğru giderek 100 den fazla makalemizde aradıklarınızı bulabileceksiniz .. saygılarımla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yeni Makaleler