Uygulamalı güneş enerjisi eğitim fiyatları

2
3608

Güneş enerjisinden elektrik üretimi içinde bulunduğumuz 2020 yılı içerisinde ağırlıklı olarak endüstriyel çatı olarak adlandırılan yerlere odaklanacak. Uygulamalı güneş enerjisi eğitim ile endüstriyel veya küçük işletmelerin çatılarına sistemler kurabilirsiniz. hatta güneş enerjisi için başlanmamış çok büyük bir potansiyel diyebiliriz. Kaldı ki daha apartman çatıları ve müstakil evlerin çatılarına güneş enerjisi kurulumu yine çok büyük ve başlanmamış bir pazardır.

sadece bir eğitim değil daha fazlası

Kişiye özel uygulamalı eğitimlerimiz ile sizleri bu sektöre hazırlıyoruz. Sadece solar kurulum olarak düşünmeyin, alternatif ve kazanç sağlayıcı fikirler ile farklı bakış açıları kazandırmaya çalışıyoruz. Güneş enerjisi konusunda ister amatör olarak küçük bir uygulama yapın ( karavan için güneş enerjisi veya tekne için güneş enerjisi ) ister daha büyük uygulamalar .. Satış elemanı olmak isterseniz veya kurulum yapmak isterseniz yardımcı olabiliyoruz. hatta mühendislik firmanızın solar sektörüne girmesi için farklı içeriklerle herkese yenilenebilir enerjiyi anlatıyoruz. Uygulamalı güneş enerjisi eğitim ve fiyatları ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Güneş enerji uygulama eğitiminden karaler

Kişiye veya kurumlara özel güneş enerjisi eğitim nedir ?

Sizin istediğiniz zamanda , Sadece size , ihtiyacınız olan içerik ile , gerçek bir sistem üzerinden anlatım ve uygulamalı güneş enerjisi eğitimi vereceğiz. Bence en önemli nokta Eğitim sonrasında da iletişimi devam ettiriyoruz, takıldığınız noktaları arayıp, mail atıp sorabiliyorsunuz. Bu yüzden eğitim hangi tarihlerde var sorusu tarihe karışır 😊 Farklı kişi veya kurumlar için birkaç paket oluşturduk. Size en uygun olanı birlikte belirleyebiliriz.

güneş enerjisi eğitim paketleri ve güneş enerjisi eğitim fiyatları

“SADE” güneş enerji eğitim paketi

Adından da anlaşılabileceği gibi sade vatandaş için tasarlanmış bir eğitimdir. Özellikle dağ evi , tekne veya karavan için güneş enerji sistemi kurmak isteyen ancak aklında çok sorular olanlar içindir. Bu eğitimde projenizi birlikte olgunlaştırıp birlikte doğru tercihleri yapıyoruz. Bu eğitime özel olarak ; tasarım sonrası ürünlerin bizden alınması halinde eğitim ücreti indirim olarak fiyattan düşülmektedir. Kurs süresi 3-5 saattir solar eğitim fiyatı 1000 TL + KDV dir.

“PRO” güneş enerjisi eğitim paketi

Sade içeriğine ek olarak 

1.Proje tasarımı konusunda daha fazla hesap yapabilme

2.Sahada yapılan işin doğruluğunun kontrolü

3.Ürün seçimi ( bir çok panel ve inverter çeşidi arasından proje için en doğru olanı belirlemek)

4.Akülü ve aküsüz güneş enerji sistemleri tasarlamak

5.İzleme sistemlerini öğrenmek

hatta eğitim sonrası takıldığınız noktaları her zaman arayıp sorabileceğiniz bir destek hattına sahipsiniz. Fiziki katılım gerektiren Kurs süresi 1 gün dür. Fiyatı 800$ + KDV dir. (saatler, ne zaman başlayıp bitebilir siz belirleyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular bitene kadar kurs devam edecektir.)

“BUSINESS” güneş enerjisi eğitim paketi

Pro içeriğine ek olarak  +çatı kurulum aşamaları , kurulum malzemelerini tanımak , uygulamada dikkat edilmesi gerekenler , tasarım ipuçları , güneş enerjisi ürün satış eğitimi , detaylı on-grid ve off-grid güneş enerji sistemleri hesaplamak, hatta çözüm ortağı şeklinde çalışma imkanı ve eğitim sonrası takıldığınız noktaları her zaman arayıp sorabileceğiniz bir destek hattına sahip olmanız. Fiziki katılım gerektiren Kurs süresi 2 gün dür. Fiyatı 1250$ + KDV dir

“PREMIUM” güneş enerjisi eğitim paketi

Business paketine ek olarak proje hazırlama , evrak süreçleri , teknik şartname hazırlamak,hatta Enerji yönetim uygulamaları gibi mühendislik firmaları için güneş enerji eğitimidir. Fiziki katılım gerektiren Kurs süresi 3 gün dür. Fiyatı 3000$ + KDV dir.  Bu eğitim aynı zamanda birlikte çalışabileceğimiz ülke gelinde olabilecek bir partnerlik programıdır.

Güneş enerjisi eğitim fiyatları

Kişiye veya kurulumlar özel verdiğimiz fiyatlar sadece 1-2-3 günlük eğitimler olarak değerlendirilmemelidir. Hiçbir kurs size %100 öğretemeyecektir. Diğer taraftan zaman kıymetli sizleri 10 Gün 20 Gün 1 Ay burada tutmamızda doğru değil. Bizim Çözümümüz sürekli destek hattımızın olmasıdır. Mutlaka kurs sonrası aklınıza takılanlar olacaktır. Veya müşteri adaylarınızın size sorduğu sorulara net cevap veremediğinizde, yeni ürünler görüp merak ettiğinizde.. vb.. 

solar eğitim ücretlerine dahil neler var?

Eğitim fiyatlarının içerisinde Havaalanı transferleri , yeme , içme , konaklama tamamen technicall yenilenebilir enerji tarafından karşılanır. Acaba nerede kalacağım , yemek için ulaşım için ne kadar ekstra masraf çıkacak diye düşünmeyin …Detaylı bilgi için:   https://www.technicall.com.tr/yenilenebilir-enerji-teknik-egitimleri/

Fiyat noktasında temel bilgilere ihtiyacınız olduğunda sade vatandaş eğitimimiz sizleri destekleyecektir. Diğer Eğitimlerimiz fiyat olarak ve içerik olarak ta daha profesyoneldir.

Güneş enerjisi eğitim özetle

Bu konuyu herkesin ihtiyaçlarına yönelik, uygulama ağırlıklı ve gerçek bir çatı uygulaması üzerinden anlatıyoruz. Üstelik sizin belirlediğiniz tarihte.. Bu eğitimler aramızdaki iletişimin başlangıcıdır. Eğitim sonrası da iletişimde kalabiliyor olmak, sizin kendinizi sektörde yalnız hissetmemeniz , nereden ürün alınır? , ne nedir ? gibi başlangıçta sizi zorlayacak süreçleri birlikte aşabiliyoruz. Güneş enerjisi eğitimi önemlidir. Bizden veya başka bir kurumdan almanız farketmez yeter ki eğitim alınız. https://www.keremcilli.com/gunes-enerjisi-kurs-sertifika-program-fiyatlari/ 

Güneş enerjisi eğitimlerini arzu ederseniz sizin firmanıza gelip orada da anlatabiliriz.

güneş enerji eğitim tanıtımı 2020 yılı

Güncelleme 11.05.2021

Profesyonel olarak verdiğimiz eğitimler ve sonrasındaki destek ile benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Eğitim veren bir çok kurum kuruluş bulmanız mümkündür. Fakat sonrasında destek alabilmek ne kadar mümkün iyi düşülmelidir demek isterim. üstelik Youtube kanalımız ile eşgüdümlü olarak ofisimize gelen bir çok farklı marka ürünü çalışır vaziyette görebilir ve tecrübe edebilirsiniz.

Yapmaya çalıştığımız

Benzersiz bir iş yapmaktır. Üstelik Farklı ürünlerle , uygulamalı , tecrübe paylaşımı şeklinde, ve eğitim sonrası destek ile birlikte, sektöre girmenizi hızlandırmak amacındayız. Sizde bilirsiniz ki; bir işe ilk başlarken bocalayabilirsiniz.nereden ne alınır bilmezsiniz? kiminle çalışılır bilmezsiniz? hatta nereden başlamalı bilmezsiniz? vb. bir çok sorunuz olacaktır normal olarak. Oysaki Biz bu süreçleri hızlı ve doğru bir şekilde yürütmenize destek oluyoruz. Hatta şöyle bir örnek vereyim; showroom açacaksınız ve içeride neler olması gerekiyor? konusunda bile destek verebiliyoruz. Hatta Amacımız uzun soluklu birlikte iş yapabileceğimiz kişiler ve firmalar ile ağımızı genişletmektir.

faydalı linkler

https://www.gunder.org.tr/egitimler/

https://www.emo.org.tr/misem/egitimler_detay.php?egitimkod=322

Beğenerek takip edebilirsiniz

2 YORUMLAR

  1. Selam,biz bu sektörde iş yapmak isteyen bir elektrik taahhüt firmasıyız.ilgili Personellerimizin bu premium eğitimi almasını planlıyoruz,firmamızda bu eğitim verilmesi durumunda bize maliyet ne olacaktır.yada premium eğitim alınması durumunda her personel için bu ücret ödenmek zorundamıdır.(tahmini olarak 3-4 kişi planlanmaktadır.)

    • Merhaba Ertan Bey , ilginiz için teşekkür ederim .. Katılımcı sayısının artması sizin için avantajlı olacaktır,özel fiyatlar verebiliyoruz. Orada yazan rakamlar 1 e 1 eğitim fiyatıdır. bu konuda kişi sayısı netleştiğinde bizimle iletişim kurabilirsiniz. 0850 888 8 222 veya 0544 838 8 222 ile iletişim kurabilirsiniz.. mail ile iletişim için destek@technicall.com.tr adresimizi kullanabilirsiniz.. saygılarımla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz